Nowości na serwerze!

Hej!

Serwer szykują się małe zmiany, gdyż będą dochodzić nowości i mamy nadzieję, że się spodobają!
Pierwszą nowością jest serwer pośredni - hub/lobby!

Ze względu na to, że mamy sporo serwerów (ale słabe wydajnościowo), chcemy by serwery były bardziej bezpieczne, a gdy dojdzie np.: do awarii - przenieść się można na kolejną atrakcję, a szykuje się ich bardzo dużo!

Czytelnicy Discord mieli okazję się dowiedzieć o rozpoczęciu prac nad nową funkcjonalnością, która zostanie wdrożona wkrótce, również powinna poprawić optymalizację serwera i balans gry, który dla mniej wprawnych graczy stanowi czasem przeszkodę nie do pokonania.

Pojawi się nowy system dla osób, które zginą z powodu “nieszczęśliwego wypadku” (upadki, podpalenia, itp.) - zostaną przeniesieni do piekła, gdzie teleportacja nie działa, a wyjście będzie stanowiła trudna i mozolna walka w dungeonie! Liczymy, że w ten sposób nie tylko szybko odzyskacie silny ekwipunek, ale również poprawi Wasze poczucie bezpieczeństwa, gdyż będziecie bardziej ostrożni :slight_smile:

Kolejną i największą zmianą jest aktualizacja Huba. Póki co jest skromny, ale z czasem rozwiniemy koncepcję i zepniemy wszystkie nasze serwery, bo jak już wspomniałem - rozbudujemy nasze sposoby prowadzenia rozgrywki, a szykujemy wiele nowości i liczymy, że się spodobają :slight_smile:

Jeśli macie pytania, proszę pisać w temacie - na wszystko odpowiem.

I niech małe zombie będą z Wami (lub za Wami) :bacon::bacon::bacon:

2lajki

Nie każda śmierć, dopiero spełniając pewne warunki.

Będą brane pod uwagę samobójstwa :joy:

2lajki

ZOSTAŁA STWORZONA STREFA DLA RANGI DIAMENT

Jest ukryta w więzieniu

2lajki
Forum korzysta z plików ciasteczek w celu utrzymania sesji użytkownika!