Problemy nowych graczy

Wiecie jaki jest problem. Wbija nowy gracz wita się, ogarnia tą /pomoc. Zabiera kit gracz Tepa się. Po chwili w większości ginie. I albo prosi o Itemy aby ktoś mu dał. Ale najczęściej pyta. Można założyć tutaj cuboid? I ja, jakiś gracz lub admin piszą mu jak zdobyć cuboid. I gdy słyszy /płatne to w większości razy wychodzi z serwa:( wiem jest możliwość zdobycia działki przez elixit czy jak to się nazywa. Ale ja zabijam sporo mobow A mam dopiero trzy co dopiero Ziomek bez rangi. Nie wiem… co moment widać że nowi gracze wbijaja na serwa. Ale po dniu znikają i ich nie ma. Coś ich odstrasza. Wiem że to hardcore… Może wprowadzić jakiś lv postaci? I ci gracze którzy będą mieli większy lv będą mogli trafić do tego dungeona. A ci co zaczynaja nie? Nowych graczy może to odstraszyć po każdym dedzie… Ogólnie trzeba zmniejszyć poziom trudności w oparciu o level gracza. Nie wiem. Ale wiem że coś musimy zmienić. Inaczej gracze nadal będą uciekać. A najpierw musimy zrobić coś aby ich sprowadzic. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

3lajki

Pomysły są fajne i ciekawe.
Poziom postaci jest brany realnie pod uwagę, dungi są w trakcie tworzenia i programowania, by miały sens i zapraszały do częstszego grania.

Co do waluty - obecnie przyznam, że to raczej ciekawostka - też chciałbym to zmienić.

@SirWilnik na pewno się ze mną zgodzi, że trzeba ruszyć dalej i stworzyć coś unikalnego. Już teraz jest to Ultra Hardcore i nie chciałbym go ułatwiać - bardziej uprzyjemnić grę nowym, a starym wyjadaczom dać jeszcze kolejne wyzwania, kolejne poziomy do przeskoczenia.

1lajk

Witam. Jako całkiem nowy gracz mogę dodać coś od siebie w tym temacie. Otóż ja to widzę tak - za ciężko jest zdobyć możliwość posiadania swojej działki, nie płacąc przy tym realnych pieniędzy. Rozumiem, że dostęp do różnych rzeczy jest prostszy dla osób, które posiadają jakieś tam rangi, ale “zwykły” gracz, też powinien mieć realne możliwości zwyczajnie grając.

1lajk

Teoretycznie posiada taki dostęp poprzez Elixity, które są darmową walutą do zdobycia. Fakt - jest to trudne, ale możliwe.

Planujemy kilka opcji, by stało się to bardziej “przyjazne”, jednak mamy priorytety w kilku jeszcze innych rzeczach i liczę, że w przyszłym miesiącu się coś uda.

Forum korzysta z plików ciasteczek w celu utrzymania sesji użytkownika!