Masz konto? Rejestracja

Wzór "Rekrutacja do klanu Full Fokus - League of Legends"

Owoocnik

Witam,

jeśli jesteś tu by spróbować swoich sił w czymś więcej niż "granie dla fanu" w Lol'u, idealnie trafiłeś  [Obrazek: https://forum.jestemgraczem.pl/images/sm...iggrin.png]!

Nie wiesz kim jesteśmyTutaj dowiesz się wszystkiego: LINK

Masz już team/klan/grupę graczyMoże chcesz założyć team w jakiejś grze? Wbijaj tutaj: LINK

Aby dostać się na stałe do naszej ekipy, musisz spełnić takie warunki:
Jeden lub więcej warunków jest dla Ciebie aktualnie nie do spełnienia? Nic się nie martw... Full Fokus szuka ludzi, którzy zajmą się kwestiami organizacyjnymi, graficznymi, ekonomicznymi, administracyjnymi i w wielu innych dziedzinach. Zawsze znajdzie się miejsce dla ludzi, którzy chcą mieć "dobrych ziomków" za plecami w potrzebie. 
Daj coś od siebie w postaci czasu i wspólnego grania lub innych aktywności, a my odwdzięczymy się tym samym.

Jesteś ciekawy co udało się stworzyć i jakie jeszcze mamy plany na rozwój? Sprawdź > "OGŁOSZENIA"

Wypełnij wzór podania a my go rozpatrzymy w kilka dni bez ścisłego trzymania się "reguł" (w indywidualny sposób):

Przykład:

Jak długo z nami jesteś?: Grałem tydzień z "_Szym00n_" i nawet fajnie nam szło. Nie mam jeszcze aż takiej aktywności ale nadrobię. Może się przydam na coś?

Ile masz lat?: 21 lat (w kościach już mi strzela, taki stary jestem)

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla klanu? (Dziennie/tygodniowo): Czasami muszę robić lekcje w czasie gdy gracie ale mogę poukładać to tak by być 4/5 dni zawsze. 3/5 godzin dziennie a w tygodniu 20/30.

Masz sprawny sprzęt? (Jeśli "Nie" to co jest z nim nie tak?): Tak/Nie 

W jakie gry grasz?: LoL, Minecraft, Metin2, COD, WarZ, CS:1.6, CS:GO

Inne (opcjonalnie): Nagrywam na YT/brak

Ile godzin "nabiłeś" w League of Legends?: ''SPRAWDŹ''

Jaką aktualnie posiadasz range na SOLO/FLEX?: gold4 na solo / gold4 na flex

Powód pisania podania: Chciałbym osiągnąć coś więcej w e-sporcie. Nigdy nie grałem w teamach ani nie byłem na lanach ale czuje, że mogę być lepszy

Na jakiej pozycji najlepiej się czujesz?: Najlepiej czuje się na topie

Link do tematu w dziale "Przywitaj sie": https://forum.jestemgraczem.pl/thread-76.html

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198083338543/

Wzór do kopiowania:
Kod:
[b]Jak długo z nami jesteś?: [/b]
[b]Ile masz lat?[/b]
[b]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla klanu? (Dziennie/tygodniowo): [/b]
[b]Masz sprawny sprzęt? [color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif](Jeśli "Nie" to co jest z nim nie tak?)[/font][/size][/color]: [/b]
[b]W jakie gry grasz?: [/b]
[b]Inne (opcjonalnie): [/b]
[b]Ile godzin "nabiłeś" w League of Legends?:[/b]
[b]Jaką aktualnie posiadasz range na SOLO/FLEX?:[/b]
[b]Powód pisania podania: [/b]
[b]Na jakiej pozycji najlepiej się czujesz?:[/b]
[b]Link do tematu w dziale "Przywitaj sie":[/b]
[b]Link do profilu steam:[/b]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości